CENÍK A REZERVACE

Ceník

Ateliér se pronajímá jako celek (fotoateliér a boudoir) ve tříhodinových blocích. Bloky mají časové rozmezí 9:00 – 12:00, 12:30 – 15:30 a 16:00 – 19:00. Pronájmy jsou na základě členství nebo formou jednorázového vstupu. Cena za jeden blok je při jednorázovém vstupu 2500 Kč.

Pokud budete potřebovat začít nebo skončit mimo otvírací hodinu, je příplatek za každou hodinu 1000 Kč. Jestliže si budete potřebovat prodloužit čas z jednoho bloku do druhého (a je po vás volno, lze prodloužení sjednat pouze v den focení, ne předem), platíte za hodinu 1000 Kč nebo celý blok 2500 Kč. Další hodina začíná bezprostředně po skončení Vašeho bloku.

Rezervace

V kalendáři si prosím najděte, zda je časový blok, který potřebujete, volný. Poté můžete provést rezervaci termínu. Přijde vám potvrzující email. Pokud ne, kontaktujte nás. Platba je na místě hotově. Jestliže nedodržíte storno podmínky, nebudete mít příště již možnost si ateliér pronajmout.

Náhradní termín a storno podmínky

Jestliže si objednáte ateliér a potřebujete zrušit jeho pronájem, učiňte tak nejpozději 48 hodin před započetím pronájmu a můžete si najít náhradní termín. Změnu termínu můžete z původní rezervace učinit pouze jednou. Pak pronájem propadá. Pokud ho zrušíte méně než 48 hodin před započetím pronájmu, platí se storno poplatek ve výši 100% ceny pronájmu. Rádi bychom tak předešli zbytečným rezervacím a tím blokování jiným fotografům.

Podmínky pronájmu

  • přístup do ateliéru máte nejdříve 10 minut před Vaší dobou pronájmu
  • předání ateliéru je v čas, kdy končí daný blok, mějte prosím proto již sbaleny své věci, abychom si mohli ateliér předat a my měli čas na uklizení ateliéru pro další fotografy
  • v případě, že se opozdíte, doba Vašeho pronájmu se neprodlužuje
  • v ateliéru je zakázáno kouřit, zapalovat svíčky, vonné tyčinky apod.
  • chovejte se prosím k vybavení, jakoby bylo Vaše vlastní
  • pokud ušpiníte, pošlapete botami nebo potrháte papírové pozadí, účtujeme si 500 Kč poplatek
  • pokud něco poškodíte, nahlašte to a vyřešíme to spolu
  • nešoupejte nábytek po zemi, ale přenášejte. Zabráníte tak ničení parket, které jsou na focení super 🙂
  • zvířata NEJSOU v ateliéru povolena

Rezervaci proveďte kliknutím na „rezervační systém“.

REZERVAČNÍ SYSTÉM