CENÍK A REZERVACE

Ceník

Ateliér se pronajímá jako celek (fotoateliér a boudoir) ve tříhodinových blocích. Bloky mají časové rozmezí 9:00 – 12:00, 12:30 – 15:30 a 16:00 – 19:00. Cena za jeden blok je 1500 Kč. Pokud budete potřebovat začít nebo skončit mimo otvírací hodinu, je příplatek za každou hodinu 500 Kč. Jestliže si budete potřebovat prodloužit čas z jednoho bloku do druhého (a je po vás volno, lze prodloužení sjednat pouze v den focení, ne předem), platíte za hodinu 500 Kč nebo celý blok 1500 Kč. Další hodina začíná bezprostředně po skončení Vašeho bloku.

Rezervace

V kalendáři si prosím najděte, zda je časový blok, který potřebujete, volný. Poté můžete provést rezervaci termínu. Po rezervování daného bloku budete vyzváni k platbě kartou online nebo převodem na účet. Pokud vyberete možnost zaplatit převodem na účet, musí být tato platba provedena do 30 minut (ve vašem internetovém bankovnictví zvolte „okamžitou platbu“), jinak se rezervace sama stornuje a daný blok je opět přístupný pro ostatní fotografy. Doporučujeme platbu kartou, aby nedocházelo ke zbytečným problémům. Po zaplacení je vámi vybraný blok váš.

Náhradní termín

Jestliže si objednáte ateliér a potřebujete zrušit jeho pronájem, učiňte tak nejpozději den předem a můžete si najít náhradní termín. Změnu termínu můžete z původní rezervace učinit pouze jednou. Pak pronájem propadá. Pokud ho zrušíte v den pronájmu, platí se storno poplatek ve výši 100% ceny pronájmu. Rádi bychom tak předešli zbytečným rezervacím a tím blokování jiným fotografům.

Podmínky pronájmu

  • přístup do ateliéru máte nejdříve 10 minut před Vaší dobou pronájmu
  • předání ateliéru je v čas, kdy končí daný blok, mějte prosím proto již sbaleny své věci, abychom si mohli ateliér předat a my měli čas na uklizení ateliéru pro další fotografy
  • v případě, že se opozdíte, doba Vašeho pronájmu se neprodlužuje
  • v ateliéru je zakázáno kouřit, zapalovat svíčky, vonné tyčinky apod.
  • chovejte se prosím k vybavení, jakoby bylo Vaše vlastní
  • pokud ušpiníte, pošlapete botami nebo potrháte papírové pozadí, účtujeme si 200 Kč poplatek
  • pokud něco poškodíte, nahlašte to a vyřešíme to spolu
  • nešoupejte nábytek po zemi, ale přenášejte. Zabráníte tak ničení parket, které jsou na focení super 🙂
  • zvířata jsou v ateliéru povolena po předchozím nahlášení. Při rezervaci nás prosím informujte. Po dobu pronájmu zodpovídáte za to, že nic nezničí a nepočůrají.

POKUD NEVÍTE, JAK SI UDĚLAT REZERVACI, PŘEČTE SI PROSÍM INSTRUKCE V ODSTAVCI „REZERVACE“. POKUD MÁTE NĚJAKÉ NEJASNOSTI, ZAVOLEJTE NÁM.

OD 1. 1. 2022 JE NOVÁ CENA PRONÁJMU JEDNOHO BLOKU 1500 KČ.