CENÍK A REZERVACE

Ceník

Ateliér se pronajímá jako celek (fotoateliér a boudoir) ve tříhodinových blocích. Bloky mají časové rozmezí 9:00 – 12:00, 12:30 – 15:30 a 16:00 – 19:00. Cena za jeden blok je 950 Kč. Pokud budete potřebovat začít nebo skončit mimo otvírací hodinu, je příplatek za každou hodinu 300 Kč. Jestliže si budete potřebovat prodloužit čas z jednoho bloku do druhého (a je po vás volno), platíte za hodinu 350 Kč nebo celý blok 900 Kč. Další hodina začíná bezprostředně po skončení Vašeho bloku.

Rezervace

V kalendáři si prosím najděte, zda je časový blok, který potřebujete, volný. Poté můžete provést rezervaci termínu. Po vyplnění Vám přijde potvrzující email. Platí se hotově na místě (prozatím – brzy bude zprovozněna platební brána). Pokud chcete vystavit fakturu, napište prosím fakturační údaje do poznámky při rezervaci termínu.

Náhradní termín

Jestliže si objednáte ateliér a potřebujete zrušit jeho pronájem, učiňte tak nejpozději den předem a můžete si najít náhradní termín. Změnu termínu můžete z původní rezervace pouze jednou. Pak pronájem propadá. Pokud ho zrušíte v den pronájmu, platí se storno poplatek ve výši 100%. Rádi bychom tak předešli zbytečným rezervacím a tím blokování jiným fotografům.

Podmínky pronájmu

  • přístup do ateliéru máte nejdříve 10 minut před Vaší dobou pronájmu
  • předání ateliéru je v čas, kdy končí daný blok, mějte prosím proto již sbaleny své věci, abychom si mohli ateliér předat a my měli čas na uklizení ateliéru pro další fotografy
  • v případě, že se opozdíte, doba Vašeho pronájmu se neprodlužuje
  • v ateliéru je zakázáno kouřit, zapalovat svíčky, vonné tyčinky apod.
  • chovejte se prosím k vybavení, jakoby bylo Vaše vlastní
  • pokud něco poškodíte, nahlašte to a vyřešíme to spolu
  • nešoupejte nábytek po zemi, ale přenášejte. Zabráníte tak ničení parket, které jsou na focení super 🙂
  • zvířata jsou v ateliéru vítána. Při rezervaci je prosím nahlašte. Po dobu pronájmu zodpovídáte za to, že nic nezničí a nepočůrají.

Sagenda is loading...