CENÍK A REZERVACE

Ceník

Ateliér se pronajímá jako celek (fotoateliér a boudoir) ve tříhodinových blocích. Bloky mají časové rozmezí 9:00 – 12:00, 12:30 – 15:30 a 16:00 – 19:00. Cena za jeden blok je 1200 Kč. Pokud budete potřebovat začít nebo skončit mimo otvírací hodinu, je příplatek za každou hodinu 400 Kč. Jestliže si budete potřebovat prodloužit čas z jednoho bloku do druhého (a je po vás volno, lze sjednat pouze v den focení, ne předem), platíte za hodinu 400 Kč nebo celý blok 1200 Kč. Další hodina začíná bezprostředně po skončení Vašeho bloku.

Rezervace

V kalendáři si prosím najděte, zda je časový blok, který potřebujete, volný. Poté můžete provést rezervaci termínu. Po vyplnění Vám přijde potvrzující email. Platí se hotově na místě. Pokud chcete vystavit fakturu, napište prosím fakturační údaje do poznámky při rezervaci termínu. Po vytvoření a odeslání rezervace Vám přijde potvrzující email. Jestliže Vám nedošel, neprodleně mě kontaktujte, abychom to dořešili. V tento moment totiž není Vaše rezervace v systému a Váš termín si může zarezervovat kdokoliv jiný.

Náhradní termín

Jestliže si objednáte ateliér a potřebujete zrušit jeho pronájem, učiňte tak nejpozději den předem a můžete si najít náhradní termín. Změnu termínu můžete z původní rezervace pouze jednou. Pak pronájem propadá. Pokud ho zrušíte v den pronájmu, platí se storno poplatek ve výši 100%. Rádi bychom tak předešli zbytečným rezervacím a tím blokování jiným fotografům.

Podmínky pronájmu

  • přístup do ateliéru máte nejdříve 10 minut před Vaší dobou pronájmu
  • předání ateliéru je v čas, kdy končí daný blok, mějte prosím proto již sbaleny své věci, abychom si mohli ateliér předat a my měli čas na uklizení ateliéru pro další fotografy
  • v případě, že se opozdíte, doba Vašeho pronájmu se neprodlužuje
  • v ateliéru je zakázáno kouřit, zapalovat svíčky, vonné tyčinky apod.
  • chovejte se prosím k vybavení, jakoby bylo Vaše vlastní
  • pokud ušpiníte, pošlapete botami nebo potrháte papírové pozadí, účtujeme si 200 Kč poplatek
  • pokud něco poškodíte, nahlašte to a vyřešíme to spolu
  • nešoupejte nábytek po zemi, ale přenášejte. Zabráníte tak ničení parket, které jsou na focení super 🙂
  • zvířata jsou v ateliéru vítána. Při rezervaci je prosím nahlašte. Po dobu pronájmu zodpovídáte za to, že nic nezničí a nepočůrají.

DÍKY NOVĚ VYHLÁŠENÉMU LOCKDOWNU JE ATELIÉR DO 21. 3. UZAVŘEN. JESTLIŽE U NÁS CHCETE FOTIT, ZAREZERVUJTE SI TERMÍN PO 21. 3.. POKUD BUDE VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ PRODLOUŽENO A NEBUDEME MOCI FOTIT, AUTOMATICKY VÁM REZERVACI ZRUŠÍME. DRŽTE SE!

Sagenda is loading...